Złomowanie aut w naszej ofercie działa na terenie całego województwa Pomorskiego. Zapewniamy przede wszystkim szybki dojazd do klienta w jak najkrótszym czasie od umówionego spotkania. Naszym celem jest fachowa i profesjonalna obsługa klientów. Oprócz złomowaniem aut zajmujemy się również skupowaniem aut w każdym stanie technicznym.

Jako pasjonaci motoryzacji pragniemy pomagać klientom, którzy zaufali naszej ofercie. Złomowanie aut z naszą firmą to inwestycja dla mieszkańców województwa Pomorskiego!

E

Złomowanie aut na terenie całego województwa Pomorskiego

E

Samochody firmowe oraz poleasingowe

E

Samochody powypadkowe lub uszkodzone

E

Samochody osobowe

E

Samochody dostawcze

E

Samochody ciężarowe

E

Samochody do kasacji

E

Samochody zabytkowe

E

Samochody specjalne

E

Bezpieczna umowa kupna-sprzedaży

Złomowanie aut na terenie województwa Pomorskiego 

Złomowanie aut daje możliwość szybkiego uzyskania gotówki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, sugerując się marką samochodu, modelem, rocznikiem, a przede wszystkim stanem technicznym. Poza tym, każdy samochód ma inną wagę oraz różną unikatowość. Warto wiedzieć, że im lepszy stan samochodu, tym cena za niego będzie wyższa niż w przypadku samochodu, który posiada wgniecenie powstałe w wyniku uderzenia. Nie wyklucza to jednak otrzymania zadawalającej kwoty pieniężnej nawet tego samego dnia. Przeprowadzamy w pełni legalne złomowanie aut, które jest udokumentowane, a auto prawidłowo wyrejestrowane.

Kiedy zdecydować się na złomowanie

auta?

Złomowanie aut często jest trudnym i żmudnym procesem dla właściciela. Są sytuacje, w których złomowanie aut jest nieuniknioną czynnością. Dzieje się tak gdy naprawa samochodu jest nieopłacalnym interesem. Koszt wymiany części samochodu bardzo często przekracza lub zbliża się do ceny nowego pojazdu.

Złomowanie auta pozwala właścicielowi na otrzymanie pieniędzy zasilających jego budżet, który planuje przeznaczyć na nowe auto. Złomowanie aut jest również sposobem uniknięcia opłacania polisy OC.

Jest to ważna kwestia, gdy nie stać nas na utrzymywanie samochodu, który jest już niezdatny do użytku. Złomowanie to również rozwiązanie dla osób, które chcą zyskać dodatkowe miejsce w garażu lub na posesji. 

Kontakt